Procesní inženýr | Skvělá firma na Nymbursku | 45000 Kč

Talentica s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Nudit se nebudete, pracovní náplň obsahuje spoustu zajímavých činností v oblasti procesů.
*Optimalizace, hledání inovativních postupů a zlepšování procesů bude to, co se od vás bude čekat.
*Máte klíčovou roli při návrhu formy, spolupracujete s designery.
*Pracujete na testování Vašeho řešení, analyzujete a vyhodnocujete rizika.
*Připravujete podklady pro validaci procesů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Unikátní technologie zpracování plastů, ale i silikonu a gumy.
* Projekty, ke kterým byste se jinde v ČR nedostali.
* Flexibilní pracovní doba, dovolená navíc, finanční bonusy, firemní vzdělávání a další příjemnosti.
* Firma zaplatí Vaše zkušenosti, ohodnocení je velmi zajímavé.
* Vyšperkujete Vaše znalosti a získáte spoustu nových.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobce dopravních prostředků a součástek pro automobilový průmysl s vysokou firemní kulturou a možností nadstandardních výdělků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství, strojírenská výroba a technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Technické vzdělání - titul není tak důležitý jako zkušenost.
* Zkušenost s plastikářskou výrobou, hlavně s lisováním.
* Angličtinu potřebujete pro komunikaci se zákazníky po telefonu.
* Zkušenost s nástroji a formami je velké plus.
* Znalost automotive prostředí je výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2777867  Datum zveřejnění: 21.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45000 Kč