Specialista vedení projektů | Strojírenská špička a skvělý plat !

Talentica s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*budete samostatně řídit projekty
*spolupráce na designu a projekci dle požadavků zakazníka Vás nemine
*budete koordinovat objednávky dílů a součástí
*kromě toho se budete podílet na definici a plánování výrobního postupu a podpoře montáže

Zaměstnanecké výhody, benefity

*nabízíme především stabilní uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která nemá konkurenci
*budete pracovat s nejmodernějšími a sofistikovanými technologiemi
*velice přátelské prostředí podporující týmovou spolupráci Vás nemine
*obdržíte odpovídající finanční ohodnocení a zajímavý balíček firemních benefitů

Informace o náboru

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a ČJ.

Zpětnou vazbu Vám dáme do 7 dnů.

KONTAKTY:
Lucie Tůmová
Tel.: +420 542 212 748

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Talentica s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas je dobrovolný a platí až do jeho písemného odvolání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Je pro Vás vedení projektů ve strojírenství hračkou? Cítíte se během komunikace se zákazníky jako ryba ve vodě? Angličtina pro Vás není problém? Pokud máte dobrý technický background a toužíte po opravdové výzvě, nepřestávejte a čtěte dále! Česko Vám má co nabídnout.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*požadujeme ideálně VŠ vzdělání technického zaměření
*aktivní angličtina pro komunikaci se zahraničím je podmínkou
*praxe na obdobné pozici je nezbytná (zkušenosti s vedením projektů jsou k nezaplacení)
*nezbytný je rovněž velmi dobrý technický přehled

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2821677  Datum zveřejnění: 22.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 50 000