Vedoucí výrobního úseku

Talentica s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Budete zodpovědná/ý za vedení, kontrolu, hodnocení a rozvoj podřízených pracovníků.
* Jako vedoucí se nevyhnete občasnému řešení organizačních a provozních problémů ve výrobě.
* Budete zodpovědná/ý za rozpočet příslušného střediska a jeho optimalizaci.
* Vaším úkolem bude také plánování kapacit výroby střediska, monitorování plnění, vyhodnocování a trvalé zlepšování.
* Budete vytvářet standardy, analyzovat rizika a dohlížet nad bezpečností práce.
* V neposlední řadě budete koordinovat činnosti příslušného value stream teamu (inženýr kvality, procesní inženýr,.).

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Skvělý kolektiv, atmosféru a zkrátka přátelské neformální prostředí.
* Zodpovědnou a perspektivní práci s možností uplatnění inovativního přístupu - s naší podporou můžete počítat.
* Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu.
* Týden dovolené navíc, abyste stihl/a načerpat nové síly.
* Spoustu dalších benefitů v podobě společných firemních akcí, firemního stravování, bonusů za dobrou práci atd.

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Olympus Surgical Technologies je špičkovým výrobcem zdravotní techniky a své produkty vyváží do celého světa. Staňte se součástí našeho skvělého týmu!

Do oddělení výroby nyní hledáme novou posilu na pozici Vedoucího výrobního úseku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Zdravotnická technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
* AJ/NJ na středně pokročilé úrovni.
* Orientace v technické dokumentaci.
* Zkušenost z obdobné pozice podmínkou.
* Schopnost převzít zodpovědnost, rozhodnout se, přirozená autoria.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2836901  Datum zveřejnění: 2.12.2016