Manager designu a technologie

Talentica s.r.o.

Místo práce
Kolín, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
34000-45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Budete zodpovědní za organizaci oddělení (elektrické vytápění, rozvaděče a kabelové svazky).
*Nemine Vás plánování priorit, kontrola všech výkresů před posláním k zákazníkům ani zabezpečení programování strojů.
*Komunikace s oddělením kvality a výroby bude na denním pořádku, stejně jako příprava nových výkresů a dohled nad výrobou prototypů.
*Ponesete zodpovědnost za práci přímých podřízených a schvalování interních výkresů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Pružná pracovní doba je dnes prostě IN.
*Týden dovolené navíc ocení každý z nás.
*Zázemí mezinárodní stabilní společnosti není žádné klišé.
*Třešničkou na dortu jsou půlroční bonusy, které můžou sahat až na 15% Vašeho půlročního platu.

Informace o náboru

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a ČJ.
Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Klient, který je dodavatel a výrobce elektrotermických instalací hledáme silnou a dynamickou osobnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2847254  Datum zveřejnění: 9.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 34000-45000