Elektroprojektant | průmyslová automatizace

Talentica s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Koordinace projektů v oblasti automotive.
*Technické konzultace a podpora v rámci jednotlivých projektů.
*Zpracování cenových nabídek a kalkulací, studie proveditelnosti.
*Zajíštění technické dokumentace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Zajímavou práci pro moderní dynamickou společnost.
*Vysokou podporu kariérního růstu a profesního rozvoje.
*Zajímavé platové ohodnocení, finanční i nefinanční benefity.
*Příjemnou firemní kulturu a přátelské prostředí.

Informace o náboru

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a ČJ.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do 7 dní.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Česká elektroinženýringová společnost působící v oblasti průmyslové automatizace s mezinárodním působením.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*SŠ/VŠ v oboru elektrotechnika.
*Znalost anglického jazyka pro komunikaci s kolegy i se zákazníkem.
*Znalost projektování (EPLAN a praxe v oboru automatizace velkou výhodou).
*Vyhláška 50/ §6 a vyšší a také ŘP skupiny B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2853175  Datum zveřejnění: 24.2.2017