Inženýr kvality | Zmetky nemají šanci

Talentica s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 55000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zodpovědnost za zajištění kvality ve společnosti.
* Spolupráce při řešení reklamací.
* Účast na zákaznických auditech.
* Komunikace napříč celou společností.
* Analytické činnosti a jejich reportování vedoucímu oddělení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Volná pracovní doba.
* Prestižní projekty a zázemí stabilní mezinárodní společnosti.
* Týden dovolené navíc pro dokonalý relax.
* Příspěvek na stravování, aby Vám chutnalo ještě líp.
* Bonusový systém, který Vám zvýší už i tak dobrou výplatu.

Informace o náboru

Neváhejte a pošlete nám svůj strukturovaný životopis.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Skvělá automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ technického směru, ale přivítáme i absolventy SŠ s krátkou praxí.
* Podmínkou je středně pokročilá znalost angličtiny.
* Zkušenosti v oblasti kvality z výrobního závodu výhodou.
* Znalosti metodik kvality (SPC, FMEA, 8D, Pareto a podobně).
* Výhodou je znalost norem ISO TS 16 949, 9001 a 14000.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2903607  Datum zveřejnění: 24.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 55000