Projektový manažer | Oblast vývoje

Talentica s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vedení projektového týmu ve vývojovém centru
* zodpovědnost za hladký průběh projektu a dodržení stanoveného časového plánu
* spolupráce s vývojovými odděleními společnosti po celém světě – denní využití AJ
* komunikace s dodavateli a interními zákazníky
* příprava technické dokumentace pro nákup

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavé a smysluplné zaměstnání
* práci v prestižní společnosti se stabilním zázemím
* možnost uplatnění svých nápadů v praxi
* flexibilní pracovní dobu
* adekvátní finanční ohodnocení a benefity

Informace o náboru

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a ČJ.
Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost, jež působí v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání technického směru (ideálně elektro nebo strojírenství)
* praxe s vedením projektového týmu/projektu
* praxe ve výrobní společnosti ve vývojovém či konstrukčním týmu
* výborné komunikační a organizační schopnosti
* pokročilá úroveň anglického jazyka – denní využití

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2945633  Datum zveřejnění: 24.2.2017