Recruitment Consultant @ Talentica - různorodé projekty, skvělý tým, rostoucí firma a dynamické prostředí

Talentica s.r.o.

Místo práce
Revoluční 11, Praha 1, Česká republika, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vaší hlavní náplní práce bude spolupráce s firmami, hledající nové talenty a s uchazeči o práci, hledající nové zaměstnání.
- Budete se podílet na velmi různorodých projektech v rámci náboru technicky zaměřených odborníků;
- Budete komunikovat s uchazeči o práci;
- Budete spolupracovat s firmami, hledající nové talenty;
- Budete hledát nová řešení a inovativní přístup pro nábor technických odborníků;
- Dostanete možnost podílet se na marketingových a PR aktivitách firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Rozmanitou, kreativní a zajímavou práci s lidmi
- Šanci uplatnit své nápady v praxi
- Velkou výzvu a možnost profesního růstu
- Otevřený přístup a svobodu
- Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (včetně skvělé kávy a sezení na fatboy)
- Možnost něco změnit a přispět k rozvoji společnosti
- Velmi dobré platové ohodnocení s motivující bonusovou složkou

Informace o náboru

Talentica Vám nabízí jedinečnou příležitost.

Talentica Vám nabízí možnost učit se a profesně růst. Talentica je výjimečná personální agentura.
Přijďte se přesvědčit sám/a. Těšíme se na setkání s Vámi.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím Váš strukturovaný životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce na email: [email protected].

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 222 544 254.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Talentica právě rozšiřuje svůj úspěšný tým, a proto hledáme nové talenty na pozici: Recruitment Consultant.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT,technické,ekonomické,strojárske,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme:
- Výřečné a společenské kandidáty, kteří rádi jednají s lidmi
- Uchazeče s VŠ vzdeláním /ukončeným nebo probíhajícím/
- Kandidáty se zkušenostmi z oblasti náboru a/nebo z obchodně či komunikativně laděné pozice /např. zákaznický servis, nákup, prodej, apod./
- Uchazeče, kteří se nebojí změn a chtejí se podílet na růstu mladé a dynamické společnosti
- Kandidáty, kteří se domluví anglicky, určitou dobu pracovali nebo studovali v zahraničí a umí dobře pracovat s počítačem
- Zvážíme uchazeče zkušené, úspěšné absolventy VŠ nebo schopné studenty s probíhajícím VŠ vzděláním.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 850470  Datum zveřejnění: 6.1.2015