Technolog | Lakovna | Automotive (ID 1446)

Talentica s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*tvorba a úprava technologických a pracovních postupů v procesu lakování
*metodické vedení seřizovačů - vzdělávání, školení a rozvoj
*podílení se na údržbě strojového parku lakovny
*spolupráce na zlepšování procesů a technologií ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

*pracovní uplatnění ve stabilní společnosti
*příležitost rozvíjet svou kariéru a dále se vzdělávat
*nadstandardní mzdové podmínky
*řada zajímavých benefitů včetně podpory při relokaci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

V současnosti hledáme kandidáty na pozici TECHNOLOG na oddělení lakovny pro našeho klienta, dodavatele komponentů do automobilového průmyslu.

ŠANCI MAJÍ I ŠIKOVNÍ ABSOLVENTI VŠ se zaměřením na plasty či chemii.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technický směr, ideálně chemicko-technologický obo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*SŠ/VŠ vzdělání v oblasti plastů či chemie (technický směr)
*zkušenosti z obdobné pozice výhodou, pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy
*alespoň základní znalost anglického jazyka
*výhodou je orientace v problematice štíhlé výroby

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1596330  Datum zveřejnění: 26.3.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 40000 Kč/měsíc