Strojírenský inženýr | cesty do zahraničí | až 40.000 CZK

Talentica s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Středočeský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*zodpovědnost za přidělené výrobní operace
*optimalizace výrobních postupů
*úzká kooperace napříč firmou
*spolupráce a komunikace s ostatními pobočkami firmy v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

*samostatnou a zodpovědnou práci
*dlouhodobý profesní rozvoj
*možnost zajímavých zahraničních cest
*zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, firemní stravování, příspěvek na ubytování, 13. a 14. mzda, jazykové kurzy aj.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Máte vystudovanou VŠ obor strojírenství? Domluvíte se bez problému anglicky? Rádi byste ve svém zaměstnání cestovali do Asie nebo Německa? Ve Zlínském kraji máme otevřenou unikátní pracovní nabídku!
Pokud ANO, těšíme se na Vaše životopisy.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ strojírenského oboru podmínkou
*angličtina komunikativní úrovni, aby byl uchazeč schopný komunikovat
*zodpovědná a flexibilní osobnost
*ochota krátkodobě cca. max. 2 týdny cestovat (Německo, Asie)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1602393  Datum zveřejnění: 19.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000 Kč/měsíc