ERP administrátor | šance pro absolventy VŠ |

Talentica s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*analýza stávajících procesů
*návrh a výběr nevhodnější podoby jednotlivých modulů (Logistika, Výroba, Finance a nákup)
*implementace a administrace systému Oracle v reálném provozu
*poskytování odborného školení a konzultací zaměstnancům

Zaměstnanecké výhody, benefity

*možnost nasbírat zkušenosti v mezinárodní prosperující firmě
*podílení se na unikátním projektu sjednocení informačního systému
*možnost zajímavých pracovních cest do USA a do Francie
*13. plat, pololetní bonusy, 5 týdnů dovolené, dotovaná strava, flexibilní pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáme šikovného uchazeče, šanci má i absolvent IT oborů, který by se chtěl uplatnit v mezinárodní výrobní firmě a má již zkušenost s ERP systémem.
*Máte angličtinu na velmi dobré úrovni?
*Chcete své znalosti uplatnit ve stabilním prostředí?
Pokud ANO, čekáme na Váš životopis!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ (Bc.) vzdělání z IT oborů
*zkušenost se ERP systémem (Oracle, SAP, aj.) výhodou
*anglický jazyk na velmi dobré úrovni
*ekonomicko-manažerský přehled

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1655677  Datum zveřejnění: 19.3.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 50000 Kč/měsíc