Quality Engineer | 35 000 - 55 000 Kč | ID 1737

Talentica s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 55000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zodpovědnost za kvalitu výrobního procesu
* provádění analýz vad za využití FMEA
* účast na auditech ve výrobě
* řešení zákaznických reklamací
* komunikace s dalšími odděleními ve společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavé platové ohodnocení
* příspěvek na dopravu, stravování i penzijní připojištění
* týden dovolené navíc (po odpracování 1 roku)
* možnost profesního růstu a také odborné vzdělávání v rámci pozice
* zázemí mezinárodní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost dodávající komponenty do automobilového průmyslu, hledáme kandidáty na pozici QUALITY ENGINEER.

Vyznáte se v kvalitě? Rychle reagujete na změny a chcete pracovat v moderním prostředí?

Pak hledáme právě Vás!!!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ technického směru
* znalost nástrojů kvality (APQP, FMEA, PPAP, TS 16949 apod.)
* komunikativní znalost AJ, znalost NJ výhodou
* analytické myšlení se zaměřením na řešení problémů
* zaměření na spokojenost zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1717451  Datum zveřejnění: 19.5.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 55000 Kč/měsíc