Specialista výroby | jedinečná práce v zahraničí | strojírenská společnost | až 81.000 CZK

Talentica s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 80000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* plánování kapacity personálu a strojů
* zavádění optimalizačních kroků pomocí lean nástrojů
* zabezpečování výroby a jeho toku
* dodržování vytyčených cílů výroby a kalkulace nákaldů na výrobu
* nepřímé vedení 300 zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

* životní příležitost nasbírat zkušenosti v zahraničí
* zabezpečení a financování letenek, ubytování v moderním resortu pro celou rodinu (bazén, wifi, auto s řidičem, hospodyně, strava aj.)
* zajištěná škola/školka pro děti
* kariérní růst v TOP společnosti
* nadstandardní finanční ohodnocení
* odborné a důkladné zaškolení před vycestováním
* 13. a 14. plat, jazykové vzdělávání, odborný růst, bonusový program
* 35 dnů dovolené (vhodná příležitost pro cestování)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST NASBÍRAT ZKUŠENOSTI V ZAHRANIČÍ!
Hledám nadšené uchazeče, kteří se nebojí vzít osud do svých rukou, pro unikatní projekt našeho významného klienta v oblasti strojírenské výroby.
* Využijte jedinečnou příležitost k obohacení svého pracovního i osobního života. Budete mít možnost cestovat, učit se cizí jazyky a poznávat nové kultury se svoji rodinou a zároveň získáte pracovní zkušenosti, které Vás posunou dál!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ technické obory
* velmi dobrá úroveň anglického nebo německého jazyka
* praxe z výrobní společnosti min. 3 roky
* znalost nástrojů k optimalizaci toku výroby (Kaizen, Kanban, JIT, 5S aj.)
* dobrá znalost strojírenského prostředí, obrábění velkou výhodou
* osobnost, která uvítá životní výzvu a nezalekne se nového prostředí
* ochota pracovat 6 dní v týdnu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1795624  Datum zveřejnění: 18.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 80000 Kč/měsíc