Projektový inženýr | automotive | ID 1402

Talentica s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*zodpovědnost za komplexní projekty od vývoje po zavedení do sériové výroby
*tvorba harmonogramu a rozpočtu a jeho kontrola
*analýza vyrobitelnosti a návrh řešení projektu včetně jeho zavedení do výroby
*spolupráce s obchodem, vývojem, kvalitou, apod.
*každodenní komunikace se zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

*stabilní pracovní uplatnění v zavedené mezinárodní společnosti
*moderní a špičkově technologicky vybavené prostředí
*možnost dalšího profesního rozvoje
*motivující mzdové podmínky
*široká škála firemních benefitů (dovolená navíc, 13. plat, příspěvek na dopravu, stravenky, bonusy, vzdělávací aktivity, apod.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším klientem je nadnárodní výrobní společnost, která dodává elektrotechnické komponenty do automobilového průmyslu.

V současnosti hledáme kandidáty na pozici PROJEKTOVÝ INŽENÝR.

ŠANCI MAJÍ I ŠIKOVNÍ ABSOLVENTI VŠ, kteří mají praxi při studiu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ vzdělání technického zaměření (mechanika, elektro)
*zkušenosti z obdobné pozice výhodou (šanci mají i šikovní absolventi s praxí při studiu)
*zkušenosti s programem MS Project výhodou
*aktivní angličtina pro každodenní komunikaci se zahraničím
*dobré komunikační a prezentační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1836091  Datum zveřejnění: 15.8.2014