Specialista logistiky | automotive | ID 1983

Talentica s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*zodpovědnost za přípravu nových projektů v oblasti logistiky
*analýza logistických procesů a jejich optimalizace
*zodpovědnost za skladové hospodářství a zásobovací strategii
*vytváření analýz pro balení a frekvenci dodávek

Zaměstnanecké výhody, benefity

*možnost budovat profesní kariéru v zavedené a stabilní společnosti
*práce v moderním prostředí s inovativními technologiemi
*zajímavé mzdové podmínky
*13. a 14. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, bonusy a prémie, 5 týdnů dovolené, podpora relokace, příspěvek na dojíždění, vzdělávací kurzy, závodní stravování aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost, která vyvíjí a vyrábí elektroniku do automobilového průmyslu, hledáme kandidáty na pozici SPECIALISTA LOGISTIKY.

Šanci mají i absolventi VŠ!

Pozic máme otevřeno více - externí logistika, skladové hospodářství a oblast balení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v oblasti logistiky
*zkušenosti z obdobné pozice vítány, šanci mají i absolventi VŠ
*orientace v logistických procesech podmínkou
*komunikativní angličtina výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1899670  Datum zveřejnění: 15.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 40000 Kč/měsíc