Pro zdatné konstruktéry | Vývojové projekty

Talentica s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Budete mít vedoucí úlohu ve vývojovém týmu. Z této seniorní pozice povedete skupinu konstruktérů pracující na nových produktech. Jejich výsledky a rozvoj jsou ve Vašich rukách.
*Budete zodpovídat za komplexní zpracování technické dokumentace. Efektivita a kvalita, to bude Vaše heslo.
*Baví Vás sledovat vývoj projektů? Skvělé! Součástí Vaší práce totiž nebude jen návrh, ale také příprava prototypu, jeho testování a další úpravy až po uvedení projektu do sériové výroby.
*Očekává se od Vás efektivní rozdělování úkolů v týmu, ale také komunikace s ostatními odděleními, centrálou a ostatními pobočkami společnosti. Tady se Vám bude hodit schopnost efektivně komunikovat, prezentovat a přesvědčovat.
*Co se týče zodpovědnosti, kreativity, komunikace, operativy i strategie, si zkrátka přijdete na své :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Nebojíte se zodpovědnosti? To je základ! Dostane se Vám jí v bohaté míře a umožní Vám osobní rozvoj.
*Záleží Vám na pracovním prostředí? Samozřejmě, že ano! Chcete moderní workplace, ve kterém se budete cítit příjemně a které Vás bude motivovat? Máte ho mít.
*Kreativitě se meze nekladou - uplatníte své nápady v praxi, budete hybnou silou nových projektů.
*Do you speak English? - Yes, of course! Využijete angličtinu, kterou máte navíc možnost vylepšit v jazykových kurzech.
*Benefitů je taky pěkná řádka - stravování, příspěvky na dopravu, dovolená navíc, vzdělávací kurzy, penzijní připojištění a další.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jste šikovným konstruktérem a rád byste posunul svou kariéru dál? Významný hráč na trhu v oblasti HVAC shází právě Vás!
Nejmodernější technologie, vývojové centrum s novou laboratoří, práce na mezinárodních projektech od A do Z.
K tomu náš klient přihazuje stabilitu, perspektivu dlouhodobého zaměstnání, vysokou zodpovědnost a možnost rozhodovat o zásadních bodech ve vývoji produktů. Láká Vás taková příležitost?

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Společnost sází na zkušenosti získané praxí, ale vysokoškolský titul z technického oboru je významným bodem k dobru.
*Minimálně 3 roky zkušeností na pozici konstruktéra a zkušenost s vedením menšího týmu, to je to, co u Vás hledáme.
*Můžete mít zkušenost s kovy nebo plasty, obojí využijete.
*Bez angličtiny se neobejdete - denně budete komunikovat s nadřízenými a se zahraniční centrálou. Jakou úroveň potřebujete? Abyste zvládl/a pohovor v angličtině s Vaším budoucím nadřízeným.
*Last but not least, to je motivace. Už se v duchu vidíte na nové pozici, jak navrhujete inovativní řešení a motivujete svůj tým? Skvělé, pak máte napůl vyhráno!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1984300  Datum zveřejnění: 19.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 60000 Kč/měsíc