C/C++ EmbedIT vývojář

Talentica s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
1.2.2015
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*návrh a vývoj nového software v multi-platformním prostředí (Linux, Windows, různé Embedded OS) pro obsluhu výrobních zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

*zajímavou práci na nových projektech v trendových oblastech IT, které Vás posunou dále
*práce v mladém dynamickém týmu
*zázemí perspektivní mezinárodní společnosti
*nadstandardní firemní benefity - zdravotní péče, stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní a životní pojištění, roční bonus

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výzkum a vývoj

Významná firma z USA s vývojovým centrem v ČR. Spolupráce na projektech do všech oblastí průmyslu ale i státních projektů např. pro vládu či armádu USA.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ vzdělání (min. Bc)
*komunikativní znalost AJ
*praktické zkušenosti s objektovým programováním a algoritmizací (preference jazyků C/C++)
*alespoň základní znalosti s návrhem a testováním software (UML)
*výhodou je předchozí zapojení do projektů s „embedded vývojem“ a zkušenosti s programováním více vláken (multi-threading)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1992157  Datum zveřejnění: 2.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 45000 Kč/měsíc