Nástrojář specialista | chyťte šance za pačesy

Talentica s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj, Ústecký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* budete vyrábět a opravovat přípravky do výroby
* budete se společně s technology podílet na technické přípravě výrobní linky
* budete mít "pod palcem" strojní dílnu
*budete přetvářet výrobní dokumentace v souvislosti s uvolňováním přípravků do výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nabízíme Vám kariérní růst a specializaci ve svém oboru
* budete mít k dispozici 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvěk na penzijní připojištění, lístky na sportovní utkání, zvýhodněné jazykové vzdělávání a spoustu dalšího ...
* bude o Vás pečováno, jelikož budete působit v zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* budete nadstandardně finančně ohodnocený, ale jen za předpokladu, že prokážete své dosavadní zkušenosti z obdobné pozice, protože nic není zadarmo

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost stát se zaměstnancem významné mezinárodní společnosti, využívající nejmodernější technologie, jež působí v oblasti elektro - strojírenské výroby.

Právě teď hledáme kandidáty, mimo jiné, na zajímavou pozici do 2 směnného provozu - NÁSTROJÁŘ SPECIALISTA.

Máte střední školu technického zaměření? Předchozí PROKAZATELNÉ zkušenosti s obráběcími stroji? Dejte mi o sobě vědět a posuneme společně Vaši kariéru vpřed mílovými kroky!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání technického charakteru
*PROKAZATELNÁ praxe s výrobními stroji (soustruh, fréza, strojní pila, bruska aj.)
* komunikativní osobnost a vyzrálost řešit problémy, ne je zamést pod koberec
* orientace v technické a výrobní dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2018127  Datum zveřejnění: 18.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 45000 Kč/měsíc