Procesní inženýr | Industrializace | Automotive

Talentica s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*zavádění nových projektů do výroby
*přizpůsobování výrobních podmínek a zařízení novému projektu
*tvorba layoutů, návrh jednotlivých pracovišť
*komunikace s dodavateli i ostatními odděleními napříč společností

Zaměstnanecké výhody, benefity

*zajímavé platové podmínky
*ještě zajímavější systém benefitů - bude Tě bavit!
*možnost profesního růstu včetně dalšího vzdělávání
*moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Baví Tě přemýšlet o tom, jak nejlépe nastavit fungování výroby? Rád převádíš nápady ve skutečnost? Jsi kreativní a nechceš jen sedět u počítače? Čti dál, třeba hledáme právě Tebe!

Spolupracujeme s jedním nejvýznamnějších dodavatelů do automotive na trhu. Právě teď hledáme šikovného kolegu do mladého a sympatického týmu industrializace. Dej o sobě vědět!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ vzdělání technického směru
*znalost moderních nástrojů řízení výroby: Kaizen, 5S, Spaghetti diagram
*znalost některého 2D/3D CAD programu
*zkušenost z automotive velkou výhodou, ale pozice je vhodná i pro šikovné a motivované absolventy
*komunikativní angličtina nebo němčina

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2018169  Datum zveřejnění: 18.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 30000 Kč/měsíc