Odstartujte hvězdnou kariéru ve vývoji elektroniky | Skvělá šance pro šikovné absolventy | Automotive hýbe světem!

Talentica s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nebudeme Vám nabízet pouze jednu pozici. Šikovní absolventi VŠ v oboru elektrotechniky a elektroniky mají dveře otevřené. Pokud Vás zajímá HW design, rozhodně budete mít velký prostor pro uplatnění. Rovněž je v kurzu návrh DPS nebo testování elektroniky. A pokud Vás fascinuje optika, máte skoro vyhráno! Fantazii ve vývoji se meze nekladou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*stabilní zázemí zavedené společnosti - a není to klišé!
*zajímavé platové ohodnocení a smlouva na dobu neurčitou
*jedinečné moderní technologie, se kterými budete pracovat
*příspěvek na dojíždění, příspěvek na zdraví, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, sportovní aktivity, 5 týdnů dovolené, odborné a jazykové kurzy a vzdělávání
*speciální relokační balíček (5-ti měsíční bydlení ve vybavených bytech s možností prodloužení, nebo příspěvek na bydlení)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

*Máte vystudovanou VŠ v oblasti elektrotechniky a elektroniky?
*Chcete se podílet na vývoji sofistikovaných produktů?
*Chcete působit ve společnosti, která nabízí stabilní zaměstnání a profesní rozvoj v oblasti elektroniky?

Máte jedinečnou šanci stát se členem mezinárodní společnosti, která vyvíjí elektroniku do automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*ukončené VŠ vzdělání - bez toho to vážně nepůjde (oblasti elektroniky a elektrotechniky)
*minimálně středně pokročilá angličtina - ano, angličtině se nevyhnete
*měli byste být zapálení pro elektroniku a její vývoj
*pokud máte zkušenosti z oboru během studia, budete mít plusové body
*ochota pracovat na Vysočině

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2018390  Datum zveřejnění: 18.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 27000 Kč/měsíc