Vývojář webových aplikací | nepřehlédněte

Talentica s.r.o.

Místo práce
Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
09.03.2015
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Protože mám v nabídce několik specifických pozic, lze jen těžko říct, co bude náplní vaší práce. To, co je jasné, je, že práce bude splňovat vaše požadavky. Preferujete práci ve velkém týmu nebo práci samostatně? Chcete být řadový programátor nebo vést vývoj? Chcete sekat webovky jako Baťa cvičky nebo se podílet na velkém robustním řešení pro tisíce uživatelů v mezinárodním prostředí? Troufám si říct, že pro vás najdu práci, která bude vyhovovat vašim potřebám!
Předpokládám, že chcete:
* účastnit se vývoje webových aplikací
* pracovat na HPP nebo na IČO
* dělat smysluplnou práci
* posunout se ve vaší kariéře nebo změnit prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

* profesionální přístup k posouzení Vašeho profilu a
* debatu o technologiích, které umíte a chcete s nimi pracovat, na odborné úrovni
* aktivní hledání práce podle vašich požadavků - lokalita, odměna, prostředí, vaše dovednosti

<html>
<meta http-equiv="Type" content="Urgent Demand">
<meta name="keywords" content="html,php,css,jQuery,JavaScript,Angular,SQL,Ajax,XML">
<meta http-equiv="Description" content="What we want?">

<p>
Pro několik našich klientů sháním programátory, kteří budou mít zkušenosti s programováním aplikací. Mám v nabídce 5 konkrétních pozic do významných českých a mezinárodních firem, které se zaměřují na vývoj webových aplikací. Ať už je vaše specializace ve Front-Endu jakákoliv, rozhodně neváhejte poslat Váš životopis a připsat čemu se chcete věnovat. Ať už se specializujete na .NET nebo PHP, jste specialista na responzivní design a user experience, nebo jste především databázový specialista, který rozumí tomu, jak webová aplikace funguje, pište!
</p>

<ul>
<li> profesionální přístup k posouzení Vašeho profilu a</li>
<li> debatu o technologiích, které umíte a chcete s nimi pracovat, na odborné úrovni</li>
<li> aktivní hledání práce podle vašich požadavků - lokalita, odměna, prostředí, vaše dovednosti</li>
</ul>

</html>

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mými klient jsou banky, pojišťovny, obchodníci ale i další společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

CSS - Expert
.NET - Pokročilý
ASP - Pokročilý
AJAX - Pokročilý
XML - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Pracovní zapálení, chuť pracovat
*Být komunikativní - nejenom perfektně myslet a pracovat, ale umět mluvit s lidmi
*Vědět, kterým směrem jít chcete a také kterým ne
*Ideálně angličtina - čím lepší, tím lepší

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2041953  Datum zveřejnění: 9.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 60000 Kč/měsíc