Kvalitáři pozor - staňte se PPAP expertem již dnes | Automotive je a bude IN

Talentica s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*budete se podílet na vzorkování komponentů a finálních produktů (zákaznický a dodavatelský PPAP pro Vás bude denním chlebem)
*Vaše práce bude spočívat i v provádění zkoušek v rámci náběhu sériové výroby
*budete spolupracovat na vytváření instrukcí, které se týkají vzorkování PPAP
*tvorba kontrolních cyklů pro komponenty do sériové výroby Vám nebude cizí

Zaměstnanecké výhody, benefity

*spojte kariéru s mezinárodní společností v automotive
*budete mít možnost pracovat v moderním a příjemném prostředí
*práce s novými technologiemi Vás nemine
*kromě uspokojujícího finančního ohodnocení Vám společnost nabídne i množství dalších benefitů (dotované závodní stravování, forma 13. platu, možnost jazykových kurzů aj.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Kvalita. Jedno slovo a tolik významnosti se v něm skrývá. Pro automotive to platí o to víc. Máte již nějaké zkušenosti z této oblasti? Pokud Vám práce s nástroji kvality nečiní problém, mluvíte anglicky a máte zájem zdokonalovat se pod záštitou mezinárodní společnosti, určitě čtěte dále!

V současnosti akutně sháníme šikovné kvalitáře, kteří se nebojí přečíst technický výkres a mají znalosti vzorkování a PPAPU.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*požadujeme SŠ nebo VŠ technického směru - opravdu se neobejdete bez čtení technických výkresů
*důležitá je praxe v oblasti kvality alespoň 2 roky
*pokud chcete opravdu uspět, znalost nástrojů kvality je podmínkou (FMEA, 8D reporty, APQP, PPAP aj.)
*na této pozici využijete angličtinu, ve které musíte být schopni komunikovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2045038  Datum zveřejnění: 11.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000 Kč/měsíc