Absolventi technických oborů wanted - odstartujte svou kariéru | využijte relokační balíček | až 35 000 Kč

Talentica s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vzhledem k velikosti společnosti se opravdu můžete uplatnit na různých pozicích, záleží jen na Vašich preferencích.

*pokud Vás láka vývoj, můžete pracovat v oblasti konstrukce
*pokud je Vaše studium zaměřené na technologii a procesní inženýrství, můžete v něm rovněž pokračovat v praxi
*jestli Vás zajímá kvalita nebo testování, dveře pro Vás jsou dokořán
*kromě těchto pozic Vám může firma nabídnout i pozice elektro konstruktérů, PLC specialistů, FEM a CFD specialistů - fantazii se meze nekladou

Zaměstnanecké výhody, benefity

*stanete se součástí silné automotive společnosti s dlouholetou tradicí, která je dnes celosvětovým pojmem
*společnost Vám nabídne pomocnou ruku v souvislosti se stěhováním, můžete využít relokační podporu
*nemusíte se bát, protože firma Vás nenechá usnout na vavřínech - pravidelný rozvoj technických znalostí i osobnosti je samozřejmostí
*budete mít možnost cestovat do dalších poboček po celém světě

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Určitě zrovna dopisujete svou diplomku a přemýšlíte, kam směřovat své budoucí uplatnění. Bavila by mě technologie a procesní inženýrství? Jsem rozený konstruktér? Rovněž ta kvalita může být zajímavá. Pokud se Vám tyto myšlenky honí hlavou, umíte cizí jazyk a máte zájem pracovat pro světovou špičku v oboru automotive, neváhejte ani chvíli. Opravdu, myslíme to vážně.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*důležité je mít ukončené VŠ vzdělání ve strojírenství, elektrotechnice, materiálovém inženýrství aj. (nevadí, pokud končíte až za měsíc nebo dva)
*ve firmě bude nutné komunikovat anglicky nebo německy - budete často v kontaktu se zahraničními kolegy
*pokud máte již nějaké pracovní zkušenosti během studia, Vaše šance uspět ve výběrovém řízení se zvyšují
*pokud máte nějakou zahraniční zkušenost, zbývá se jen příhlásit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2098410  Datum zveřejnění: 28.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000 Kč/měsíc