Asistent projektů pro obchodní oddělení Wanted | Automotive společnost

Talentica s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Administrativní podpora projektovému týmu na obchodním oddělení - příprava fakturace a plateb zákazníkům
* Práce s interním zákaznickým systémem
* Předávání informací zaměstnancům společnosti o aktualitách ze strany zákazníka
* Podpora manažera obchodního oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
* Nové projekty ze zahraničí, tudíž stále nové výzvy a žádný stereotyp
* Spoustu benefitů velké společnosti
* Možnost seberealizace, zde budete mít opravdu hodně prostoru
* Zkušenost ze společnosti s dobrým jménem, o budoucnost budete mít postaráno!

Informace o náboru

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a ČJ.

KONTAKTY:
Anna Faklová
Tel.: +420 222 544 254

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Máte zkušenosti z pozice asistenta na obchodním oddělení ve výrobní společnosti? Umíte anglicky a německy? Chcete být součástí velké společnosti v blízkosti Prahy, která se o své zaměstnance dobře stará?

Ozvěte se nám!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání I. nebo II. stupně
* Zkušenosti z automotive prostředí je velkou výhodou
* Anglický a německý jazyk na komunikativní úrovni
* Počítačová gramotnost je na této pozicí nutností - poperete se s Excelem a s PowerPointem
* Dále Vám už nic nebrání, ozvěte se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2164458  Datum zveřejnění: 1.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28000 - 35000 Kč/měsíc