Vývojový inženýr | Start pro Absolventy

Talentica s.r.o.

Místo práce
Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Staneš se součástí týmu profesionálů, kteří pracují na inovativních projektech pro TOP automotive společnosti.
*Tvoje nápady dostanou prostor, každý den Tě v kariéře posune o kousek dál.
*Budeš pracovat s nejmodernějšími technologiemi v prostředí, které Tě bude inspirovat.
*Využiješ technické znalosti, které Ti dalo studium, budeš se denně setkávat s lidmi, kteří jsou na stejné vlně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Start u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v ČR - pracuj pro firmu, která otevře dveře Tvé kariéře.
*Vzdělávací kurzy - jazykové i odborné - Tě budou neustále posouvat dál.
*Budeš se pravidelně školit na nové technologie, udržíš tak krok s inovacemi a vývojem.
*Příspěvek na dojíždění nebo přestěhování, pravidelné finanční bonusy, 13. i 14. plat, kurzy, placené sportovní aktivity, stravování jako od maminky a hlavně parta super lidí, jako jsi Ty. To si přece nenecháš ujít.

Informace o náboru

Zaujala Tě tato nabídka a chceš se dozvědět více?

Neváhej a pošli nám Tvůj strukturovaný životopis.

Zpětnou vazbu Ti zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Na diplomu už zaschl inkoust a zajímavá práce pořád nic?
Skoč do kariéry rovnýma nohama! Pomůžeme Ti získat pozici u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v ČR.
Stačí jediné - poslat životopis.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Jsi absolvent VŠ technického směru - strojírenství nebo elektro.
*Chceš začít svou kariéru ve špičkové firmě, která se věnuje vývoji a výrobě se špičkovými technologiemi.
*Domluvíš se anglicky nebo německy.
*Chceš získat práci, kde ocení Tvé nápady a která Tě posune dál.
*Práce během studia je plus, ale ne podmínka.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2213643  Datum zveřejnění: 7.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000 Kč/měsíc