Inženýr kvality | Cool práce pro šikovné techniky!

Talentica s.r.o.

Praha, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*budete zabezpečovat kvalitu výroby
*neustálé zlepšování a optimalizace procesů zabezpečujících kvalitu je samozřejmostí
*budete se podílet na vývoji a vzniku nových produktů
*budete komunikovat se zákazníky a vyřizovat jejich reklamace
*můžete se těšit na využívání 8D, FMEA, PPAP

Zaměstnanecké výhody, benefity

*zázemí moderní mezinárodní společnosti
*nabízíme přátelské prostředí podporující týmovou spolupráci
*profesní a osobní rozvoj a propracovaný systém vzdělávání Vás nemine
*jedná se o pracovní příležitost i pro absolventy VŠ!
*budete mít k dispozici nadstandardní ohodnocení a motivační benefity včetně příspěvku na bydlení

Informace o náboru

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a ČJ.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

KONTAKTY:
Lucie Tůmová
Tel.: +420 542 212 748

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Dopisujete svou diplomku a přemýšlíte, kam směřovat své budoucí uplatnění? Bavila by Vás komunikace se zákazníky a dodavateli a řešení problémů v oblasti kvality? Pokud se Vám tyto myšlenky honí hlavou, umíte cizí jazyk a máte zájem pracovat pro světovou špičku v oboru automotive, neváhejte ani chvíli. Opravdu, máme Vám co nabídnout.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*požadujeme VŠ vzdělání technického zaměření
*praxe v oblasti kvality ve výrobní společnosti je výhodou
*pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny je nutností
*důležitá je znalost FMEA, 8D, PPAP
*zodpovědnost, samostatnost a ochota učit se novému je na místě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2237071  Datum zveřejnění: 5.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000 Kč/měsíc