Multifunkční technik údržby | Opravujte s nadšením!

Talentica s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* budete provádět údržbu a opravy strojů a zařízení
* budete se zaměřovat na instalaci a údržbu nejen z mechanické stránky, ale i elektrické a pneumatické
* Vaší náplní práce bude tvorba plánů preventivní údržby
* v neposlední řadě se budete podílet na neustálém zlepšování výrobních zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

* budete se moci opřít o zázemí mezinárodní společnosti
* příjemné pracovní prostředí je samozřejmostí
* zaškolení na pozici bude probíhat systematicky
* můžete využívat zaměstnanecké benefity (dotované stravování, firemní vzdělávání, příspěvek na sportovní aktivity, bonusy efektivity aj.)

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka?

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a ČJ.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Údržba, opravy a revize. Je Vám tato trojice slov blízká? Jste údržbář, který má výrobu pod palcem? Ovládáte mechaniku i elektriku? Nevadí Vám práce na ranní a odpolední směnu? Pak hledáme právě Vás! Nebudete litovat, jedná se o práci pro jedničku na trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* požadujeme technické vzdělání
* bez praxe na obdobé pozici se opravdu neobejdete
* měli byste mít přehled o mechanické údržbě, ale i o pneumatických systémech včetně PLC
* velkou výhodou je platná vyhláška č. 50/1978 Sb.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2270997  Datum zveřejnění: 2.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000 Kč/měsíc