Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Technolog specialista

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 35000 - 40000 /měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Úvod

Pro našeho klienta, významnou společnost zabývající se automobilovým průmyslem, hledáme kandidáta/ku na pozici Technolog Specialista. Tato pozice je vhodná pro kandidáty s odpovídající praxí.

Vašimi úkoly bude:

• Výběr technologie pro nové produkty
• Vývoj a validace technologie pro nové produkty
• Spolupráce při vytváření designu výrobku a výrobního konceptu
• Neustálé zlepšování technologických procesů, podpora pro sériovou produkci
• Sledování vývojových trendů
Jiné výhody
Nabízíme:

• Zázemí a know –how mezinárodní skupiny
• Přístup k nejnovějším technologiím
• Příležitost pro rozvoj a kariérový růst
• Vzdělávací program (některé vzdělávací programy v zahraničí)
• Možnost cestování (zahraniční služební cesty)
• Možnost přechodného firemního ubytování
• 5 týdnů dovolené
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
technické, elektrotechnické, strojírenské
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
• Zkušenosti v oblasti vývoje a zavádění nových technologií
• Dobrá znalost AJ
• Dobré systémové a analytické myšlení
• Komunikační dovednosti, organizační schopnosti, orientaci na kvalitu, iniciativu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
17
Adresa společnosti
Advanced Search, s.r.o.
Jiráskovo náměstí 10 Zobrazit na mapě
70200 Ostrava - Moravska Ostrava
Kontakt
Kontaktní osoba: Zuzana Kotalová
Tel.: 733680246
E-mail: poslat životopis
ID: 1128463   Datum zveřejnění: 21.6.2012
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce