Obchodní zástupce – e-commerce

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Akvizice nových dodavatelů - budete sledovat a oslovovat poskytovatele služeb z oblasti gastronomie, wellness, kultury atd.
- Budete uzavírat smlouvy s novými dodavateli a koordinovat jejich realizaci ve spolupráci s copywritingem, marketingem a dalšími kolegy
- Budete získávat nový business od stávajících dodavatelů
- Jedná se o práci v menším týmu obchodníků, převážně v kanceláři (telefonická a e-mailová komunikace s klienty)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Skvělý produkt a kvalitní značku
- Velmi dobré platové ohodnocení (fixní + provizní část)
- Zajímavou práci v segmentu e-commerce
- Zázemí velmi rychle se rozvíjející značky s vizí do budoucna
- Skvělý tým spolupracovníků
- Práci na plný úvazek (formou ŽL)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost působící v e-commerce, hledáme zkušeného obchodníka pro získávání nových poskytovatelů služeb v Brně na pozici

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- Minimálně 3 roky pracovních zkušeností na pozici obchodního zástupce
- Výhodou praxe jako senior obchodník či key account manager
- Aktivní síť kontaktů v oblasti služeb a gastronomie
- Průbojnost, samostatnost a kreativitu
- Velmi dobrý mluvený a psaný projev
- Znalost AJ, případně NJ nebo jiného světového jazyka výhodou
- Sebevědomí a flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1270072  Datum zveřejnění: 20.7.2012