Projektový Inženýr - Automatizace

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme flexibilního kandidáta z oblasti automatizace nebo elektrotechniky na pozici Projektového Inženýra, který bude ochotný cestovat. Na této pozici budete koordinovat přípravu projektů, vytvářet funkční SW aplikace a koordinovat s HW designem.

Náplň práce:
• Budete navrhovat automatizace systému dle požadavků
• Na této pozici budete připravovat dokumentaci, kontrolovat testování, implementaci a uvedení automatizačních systémů do provozu
• Uvádění do provozu v místě zákazníka
• Místo výkonu práce Ostrava

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti
• Možnost osobního růstu a rozvoje
• Odpovídající finanční ohodnocení, osobní ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity – 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, vzdělávání a další.
• Práce na zajímavých projektech
• Využití anglického jazyka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického zaměření – automatizace, popř. elektro
• Znalost PLC programování
• Praxi v oboru alespoň jeden rok
• Znalost anglického jazyka
• Časovou flexibilitu
• Vyhlášku 50/78 Sb.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1304268  Datum zveřejnění: 14.9.2012