Team leader oddělení kvality

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Významná mezinárodní společnost v oblasti elektrotechniky hledá zkušeného kandidáta na pozici Vedoucí oddělení kvality. Vaší hlavní náplní práce bude organizace, řízení a plánování rozvoje kontroly výrobků a výrobního procesu. Na pozici je nutná výborná znalost anglického jazyka, německý jazyk je velkou výhodou.

Náplň práce:
Vaší hlavní náplní práce bude organizace, řízení a koordinace činností oddělení výrobní kvality. Budete zodpovědný za integrovaný systém managementu, požární prevence a hospodaření s energií.
- Efektivní vedení oddělení kvality a komunikace s managementem firmy
- Stanovení nápravných opatření
- Provádění analýz procesů a činností a jejich neustálé zlepšování
- Zodpovědnost za SQM a CE v rámci závodu
- Provádění auditu výrobního procesu
- Rozvoj dodavatelské sítě
- Organizace a řízení BOZP, PO a enviromentu
- Pravidelný reporting do zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Práci v silné zahraniční společnosti
- Zajímavé platové ohodnocení a bonusový systém
- Využívání moderní technologie
- Osobní rozvoj a kariérní růst v rámci celého koncernu
- Jazykové kurzy
- Notebook, mobilní telefon
- Týden dovolené navíc

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru
- Výborná znalost anglického jazyka, německý jazyk velkou výhodou
- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky ve výrobní společnosti
- Uživatelská znalost MS Office
- Silnou osobnost, samostatný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1643481  Datum zveřejnění: 22.7.2014