Elektronik - R&D

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme NEJEN absolventy VŠ elektrotechnických oborů na pozici Vývojový elektronik. Nabízíme Vám možnost pracovat pro špičkovou mezinárodní společnost na projektech ve vývoji! Máme pozice jak pro seniorní kandidáty, tak také pro absolventy a juniory.

Pracovní náplň
- návrh a ověřování obvodových řešení
- tvorba technických specifikací dle požadavků
- spolupráce v rámci mezinárodního týmu (úzká komunikace s optiky a konstruktéry)
- komunikace s dodavateli komponent

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- práci v mezinárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
- tvořivá práce v mladém kolektivu, účast na mezinárodních projektech
- široká škála firemních benefitů – týden dovolené navíc, podpora při relokaci, pružná pracovní doba, apod.
- propracovaný systém dalšího vzdělávání
- možnost využití anglického jazyka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro naše významné klienty, společnosti, které jsou špičkou ve svém oboru, hledáme NEJEN absolventy ELEKTOTECHNICKÉHO SMĚRU, na pozici ELEKTRONIK – SPECIALISTA. Budete se podílet na výzkumu a vývoji nejmodernější produktů a spolupracovat na zajímavých projektech v různých oblastech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- nadšení pro vývoj
- schopnost komunikovat v anglickém jazyce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1679954  Datum zveřejnění: 24.4.2015