Manažer logistiky

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významného klienta, který je špičkou v oblasti energetiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer logistiky.

Náplň práce:
- Zodpovědnost za zavedení a vývoj automatizačních procesů
- Dohled nad zabezpečením všech logistických procesů v divizi
- Dohled nad organizací a zajištěním tuzemské a mezinárodní dopravy
- Zodpovědnost za expedici hotových výrobků
- Zodpovědnost za stav materiálů ve výrobě, skladě
- Zavádění nejvhodnějších postupů s cílem zajistit optimalizaci služeb
- Podpora místních inženýrských logistických struktur a procesů v jednotlivých lokalitách

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání – magisterský titul z ekonomie/logistiky výhodou
- Minimálně 5 let manažerské praxe v oblasti transportu and logistiky
- Zkušenosti se skladovým hospodářstvím
- Praxe v multikulturním prostředí nutností
- Výbornou znalost anglického jazyka
- Samostatnost

Nabízíme:
- Zajímavou pracovní pozici v mezinárodní společnosti
- Možnost kariérního růstu
- Vzdělávací a rozvojové kurzy
- Vynikající platové podmínky
- Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, …)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1717646  Datum zveřejnění: 18.4.2014