MaR - Projektový vedoucí

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který více než dvacet let dodává řešení (investiční dodávky, dodávky specializovaných služeb, dodávky produktů s aplikační podporou) do různých průmyslových odvětví, hledáme zkušeného kandidáta, který bude zastřešovat komunikace se zákazníkem ve fázi nabídek a tvorbu koncepce řešení.
· Budete vyhodnocovat jednotlivé projekty po technické stránce
· Komunikace se zákazníky
· Zpracovávat a řídit projekty MaR od návrhu principů měření od návrhu principů měření včetně koncepce jejich procesních připojení, přes návrh koncepce architektury ŘS po koncepci napojení polní instrumentace na řídicí systém - koncepce JB, marshallingu, kabelových tras
· Samostatné řízení zakázek, výběr vlastního týmu

Požadujeme
· SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
· Zkušenosti na obdobné pozici (průmyslové aplikace)
· Dlouhodobé zkušenosti v oblasti MaR a ASŘTP
· Znalosti technologie a standardů MaR z oblasti petrochemie, chemie či farmacie
· Znalost procesní instrumentace/akčních členů - návrh principů měření dle druhu technologie a média, výpočty (průtokoměry, ventily)
· Praxe v oblasti navrhování řešení MaR pro technologické celky ve spojení s technology zákazníka
· Praxe z oblasti najíždění a oživování větších celků v oblasti MaR
· Zkušenosti s projektováním v Autocad, Eplan

Nabízíme:
· Velmi zajímavé platové ohodnocení
· Možnost osobního růstu
· Úvodní zaškolení
· Odborné vzdělávání
· Možnost práce na home office/Pružná pracovní doba
· Příležitost pracovat na zajímavých zakázkách
· 5 týdnů dovolené
· Mobilní telefon, notebook
· Přátelské pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1776063  Datum zveřejnění: 21.8.2014