Bankovní poradce

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou dynamickou banku, hledáme obchodně a proklientsky orientovaného kandidáta/-tku na pozici: BANKOVNÍ PORADCE

Náplň práce
* Denní kontakt s klientem se zaměřením na běžný klientský servis a prodej bankovních produktů fyzickým osobám
* Poskytování poradenství ohledně produktů a služeb banky
* Vedení administrativy spojené s bankovními produkty a službami
* Provádění pokladních operací – příjem a výdej hotovostí a cestovních šeků
* Kontrola pokladních dokladů, vedení pokladních knih, zpracování statistik pro ČNB

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
* Pracovní uplatnění v úspěšné mezinárodní bankovní společnosti
* Dobré platové ohodnocení a zajímavé firemní benefity
* Možnost osobního a profesní ho růstu
* Přátelský tým

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
* Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
* Zkušenost z bankovnictví podmínkou
* Orientaci v nabídkách pojistných, investičních a finančních produktů
* Velmi dobré komunikační schopnosti
* Kultivovaný projev
* Zaměření na zákazníka
* Pečlivost a samostatnost
* Zájem učit se nové věci
* Aktivitu, pružnost a schopnost práce pod tlakem
* Relevantní pracovní zkušenosti výhodou nikoli podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1779092  Datum zveřejnění: 18.8.2014