Inženýr kvality

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Quality Engineer. V rámci této pozice budete řídit kvalitu procesu a spolupracovat na řešení zákaznických reklamací. Pozice je vhodná pro kandidáty s praxí na obdobné pozici. Nutností je komunikativní znalost anglického jazyka.

Náplň práce:
• řízení kvality procesu montáže
• definování kontrolních plánů, provádění namátkové kontroly produktů
• analýza zmetků a nestability procesu, návrhy a zavádění nápravných a preventivních opatření
• spolupráce na řešení zákaznických reklamací
• audit, kontrola a zlepšování procesů ve svěřené oblasti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám zázemí mezinárodní společnosti, špičkové technologie, nadstandartní platové ohodnocení, možnost dalšího kariérního růstu a propracovaný systém školení + balík firemních benefitů (bonusový systém, penzijní připojištění, stravné, týden dovolené navíc)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Quality Engineer. V rámci této pozice budete řídit kvalitu procesu montáže a spolupracovat na řešení zákaznických reklamací. Pozice je vhodná pro kandidáty s praxí na obdobné pozici. Nutností je komunikativní znalost anglického jazyka.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• VŠ technického směru
• Praxe na obdobné pozici
• Orientace v požadavcích systému řízení jakosti dle ISO 9001
• Schopnost aplikovat metody a nástroje řízení jakosti a Lean Manaufacturing
• Znalost anglického jazyka (každodenní komunikace)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1803342  Datum zveřejnění: 25.8.2014