Technik prototypové dílny

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme aktivního kolegu do našeho mladého kolektivu, který bude na základě výkresové dokumentace vyrábět prototypové senzory.

Náplň práce:
Budete vytvářet, hledat a optimalizovat výrobní a technologický proces výroby
Budete mít na starosti tvorbu reportu ze stavby prototypových vzorků – anglicky/česky
Budete spolupracovat s oddělením vývoje, technologie, projektovým týmem, týmem procesních inženýrů a s techniky pro stavbu nových zařízení
Budete se aktivně účastnit pravidelných projektových porad

Požadavky:
SOU s maturitou v oboru soustružník, frézař, mechanik opravář, zámečník apod.
Praxe v oboru 5let
Manuální zručnost a kreativitu (modelář)
Znalost čtení technických výkresů a schopnost stanovit postup výroby
Znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou
Zkušenosti s výrobou prototypů výhodou
Vyhláška 50/1978 Sb. § 5
Znalost práce MS Word, Excel, PowerPoint
Schopnost sebevzdělávání v oblasti technologií výroby
Komunikační dovednosti a umění vyjednávat, schopnost argumentace
Flexibilita, schopnost reagovat na změny, časová nezávislost

Nabízíme:
Zajímavé platové ohodnocení
Kolektivní příplatky
5 týdnů dovolené
Příplatek na zdraví
Příspěvky na dopravu
Příspěvky na stravování
Penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1809472  Datum zveřejnění: 22.7.2014