Technik měření_Vzdělání v oboru chemické/strojní

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme aktivního kolegu, který bude zodpovídat za provádění materiálových analýz a za zajištění analýz u externích dodavatelů.

Náplň práce:
Budete provádět analýzy na infračerveném spektrometru
Budete mít na starosti provádění měření geometrických rozměrů - 3D měřící zařízení
Budete zpracovávat a prezentovat výsledky analýz
Budete zodpovídat za administrativu spojenou s kalibracemi měřicích přístrojů

Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru (chemické, strojní, elektro)
zkušenosti z oblasti chemických analýz výhodou
komunikativní znalost AJ (případně NJ)
organizační a komunikativní schopnosti
znalost práce na PC -MS Office
ŘP skupina B

Nabízíme:
Zajímavé platové ohodnocení
Kolektivní příplatky
5 týdnů dovolené
Příplatek na zdraví
Příspěvky na dopravu
Příspěvky na stravování
Penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1809475  Datum zveřejnění: 21.8.2014