Plánovač výroby/Referent nákupu

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

•operativní nakupování výrobního materiálu pro svěřenou oblast
•pravidelná komunikace (emailová i telefonická) s
dodavateli tuzemskými i
zahraničními
•zodpovědnost za urgenci chybějícího interního i externího materiálu pro výrobní objednávky
•práce s informačním systémem firmy
•komunikace s ostatními pracovníky zákaznického servisu, nákupčími a interním
dodavatelským řetězcem
•kontrola shodnosti zákaznických objednávek s MRP systémem
•zodpovědnost za výši skladových zásob v rámci svého úseku a za jejich obrátkovost
•pravidelný reporting
•identifikace bezobrátkových položek a jejich komunikace sobchodním oddělením a aplikačním inženýrem
•kontrola potřebné dokumentace od dodavatelů (potvrzenky, dodací listy, atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
•zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti svíce než stoletou tradicí a dlouhodobou pracovní perspektivou
•moderní technologické vybavení
•možnost profesního rozvoje a seberealizace
•příjemné a bezpečné pracovní prostředí
•zajímavé finanční ohodnocení
•vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
•nárok na dny dovolené navíc v závislosti na délce trvání pracovního poměru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
•min. SŠ vzdělání
•znalost práce na PC (MS Office)
•dobrou aktivní znalost AJ
•dobré komunikační schopnosti
•orientace na výsledek
•odolnost vůči stresu
•zodpovědnost, přesnost a preciznost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1811017  Datum zveřejnění: 23.7.2014