Projektový manažer - bankovnictví

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející finanční instituci s dlouholetou tradicí, hledáme vhodného kandidáta/-tku na pozici projektového manažera s vytrvalostí, zaměřením na výsledek a snahou osobnostně i profesně růst. Vhodný kandidát musí mít zkušenost s řízením projektů.

Náplň práce:
Samostatné řízení svěřených projektů
Podílení se na vývoji nových produktů v produkční části
Sledování vývoje trhu, konkurence, nových příležitostí a nových postupů
Integrace produktů v rámci informačního systému
Inovace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Odpovídající platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
Možnost dalšího vzdělávání v oboru
Příjemné a reprezentativní pracovní prostředí
Osobní rozvoj a kariérní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Zkušenost s řízením projektů, ideálně ve finanční instituci
Schopnost dosahovat vytyčených cílů, samostatnost
Orientace na profesní řízení
Velmi dobrá znalost práce na PC (MS OFFICE)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1819271  Datum zveřejnění: 1.9.2014