Vedoucí oddělení techniků se zkušenostmi s elektromateriály (Kolín a okolí) 40.000 Kč

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kandidáta na vedoucí pozici, který má zkušenosti s elektromateriály a se schopností vést menší tým techniků. Zkušenost na této pozici nutností.

• Technická příprava zakázek v oblasti prodeje speciálních elektrických zařízení
• Příprava kalkulací, nabídek, návrh rozpočtu
• Koordinace zakázek od projektování po samotnou realizaci
• Komunikace se zákazníky a subdodavateli (znalost AJ nutná)
• Vedení týmu techniků

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
• Zkušenosti na obdobné pozici
• Orientace v technické dokumentaci elektro nebo MaR
• AJ na komunikativní úrovni
• Zkušenost s vedením lidí
• ŘP sk. B
• Samostatnost, zodpovědnost, smysl pro detail

Nabízíme:
• Velmi zajímavé platové ohodnocení
• Možnost osobního růstu
• Úvodní zaškolení
• Odborné vzdělávání
• 5 týdnů dovolené
• Mobilní telefon, notebook
• Přátelské pracovní prostředí
• Pružná pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1861862  Datum zveřejnění: 9.9.2014