Konstruktér – vhodné pro absolventy

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Konstruktér – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY
Jste absolvent fakulty strojní a máte zájem získat první pracovní zkušenosti v oblasti konstrukce? Náš klient, významná strojírenská společnost, nabízí zajímavé pracovní místo pro akčního, šikovného a zapáleného absolventa.

Náplň práce:
Vaší hlavní náplní práce bude řešení nestandartní výroby obráběcích nástrojů a speciálních požadavků zákazníka.
• Konstruování nesériových výrobků
• Práce v programu Unigraphics
• Komunikace se zákazníkem
• Spolupráce s kolegy v konstrukčním týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí silné stabilní společnosti
• Velmi zajímavou a kreativní práci
• Stále nové projekty
• Odborné a jazykové vzdělávání
• Standartní benefity jako 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ vzdělání fakulty strojní, dosažený titul Ing.
• Znalost 3D CAD programu nejlépe Unigraphics, popř. Inventor, Catia V5, aj.
• Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
• Aktivní přístup a kreativní myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1876693  Datum zveřejnění: 23.9.2014