MaR - Projektový vedoucí

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který více než dvacet let dodává řešení (investiční dodávky, dodávky specializovaných služeb, dodávky produktů s aplikační podporou) do různých průmyslových odvětví, hledáme zkušeného kandidáta, který bude zastřešovat komunikace se zákazníkem ve fázi nabídek a tvorbu koncepce řešení.

• Budete vyhodnocovat jednotlivé projekty po technické stránce
• Komunikace se zákazníky
• Zpracovávat a řídit projekty MaR od návrhu principů měření od návrhu principů měření včetně koncepce jejich procesních připojení, přes návrh koncepce architektury ŘS po koncepci napojení polní instrumentace na řídicí systém - koncepce JB, marshallingu, kabelových tras
• Samostatné řízení zakázek, výběr vlastního týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Velmi zajímavé platové ohodnocení
• Možnost osobního růstu
• Úvodní zaškolení
• Odborné vzdělávání
• Možnost práce na home office/Pružná pracovní doba
• Příležitost pracovat na zajímavých zakázkách
• 5 týdnů dovolené
• Mobilní telefon, notebook
• Přátelské pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
• Zkušenosti na obdobné pozici (průmyslové aplikace)
• Dlouhodobé zkušenosti v oblasti MaR a ASŘTP
• Znalosti technologie a standardů MaR z oblasti petrochemie, chemie či farmacie
• Znalost procesní instrumentace/akčních členů - návrh principů měření dle druhu technologie a média, výpočty (průtokoměry, ventily)
• Praxe v oblasti navrhování řešení MaR pro technologické celky ve spojení s technology zákazníka
• Praxe z oblasti najíždění a oživování větších celků v oblasti MaR
• Zkušenosti s projektováním v Autocad, Eplan

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1883832  Datum zveřejnění: 30.9.2014