Vedoucí údržby

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Významná mezinárodní společnost v oblasti elektrotechniky hledá zkušeného kandidáta na pozici Vedoucí údržby. Vaší hlavní náplní práce bude řízení útvaru údržby a koordinace menšího týmu. Na pozici je nutná výborná znalost anglického jazyka a praxe v oboru minimálně 3 roky.

Náplň práce:
Vaším úkolem bude řízení útvaru údržby, budete koordinovat práci 3 pracovníků.
- plánování a realizace preventivní údržby
- údržba strojů a zařízení, kooperace s externími partnery
- komunikace jak v českém, tak anglickém jazyce
- spolupráce na projektech obnovy a revitalizace technologického parku
- řízení a zajišťování havarijních oprav
- optimalizace skladu náhradních dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Práci ve stabilní zahraniční společnosti
- Zajímavé platové ohodnocení a bonusový systém
- Využívání moderní technologie
- Osobní rozvoj a kariérní růst
- Notebook, mobilní telefon
- Týden dovolené navíc

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- výbornou znalost anglického jazyka
- praxi v oblasti údržby minimálně 3 roky
- zkušenosti s vedením menšího týmu lidí velkou výhodou
- dobrou znalost práce na PC, SAP výhodou
- schopnost prosadit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1892322  Datum zveřejnění: 15.12.2014