Administrativní podpora procesu interních auditů s AJ a NJ

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

administrativní podpora nákupního oddělení v rámci procesu interních auditů
kontrola průběhu auditů a upomínání dodavatelů v případě nedodržení stanovených termínů
příprava podkladů pro výstupy auditů
kontrola dodržování výstupů auditu
navrhování nápravných opatření
podpora při vytváření pravidelných reportů
každodenní komunikace s nákupním oddělením a dodavateli v angličtině a němčině

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě zázemí mezinárodního koncernu a příležitosti k seberealizaci nabízíme mj.možnost využití jazyků, které ovládáte, na každodenní bázi, nadstandardní balík benefitů včetně klouzavé pracovní doby, týden dovolené navíc, bridge days aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Pro Supply Chain oddělení jedné z největších technologických společností na světě, stabilní a zavedenou společnost s celosvětovým působením a mezinárodním pracovním prostředím, hledáme šikovné kandidátky se skvělou angličtinou a alespoň komunikativní němčinou na pozici:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

minimálně středoškolské vzdělání
anglický jazyk na velmi dobré úrovni, komunikativní znalost německého jazyka
velmi dobré komunikační schopnosti
uživatelskou znalost balíčku MS Office (především Excel 2007)
zkušenosti z oblasti nákupu výhodou
pečlivost, samostatnost, proaktivitu
orientaci na zákazníka, orientaci na výsledek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1935216  Datum zveřejnění: 14.1.2015