Key Account Manager

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který dodává řešení (investiční dodávky, dodávky specializovaných služeb, dodávky produktů s aplikační podporou) do různých průmyslových odvětví, hledáme kandidáta na pozici Key Account Manager. Úspěšný kandidát by měl mít praxi na obdobné praxi, nejlépe v elektrotechnickém průmyslu.

Náplň práce:
- rozvoj spolupráce s klíčovými zákazníky
- získávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
- vyhodnocování spolupráce s obchodními partnery a navrhování opatření a aktivit
k upevnění spolupráce
- zodpovědnost za plnění obchodních plánů
- pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Samostatnou a různorodou práci pro stabilní společnost
- práce na home office
- možnost osobního růstu
- motivující mzdové ohodnocení
- příležitost pracovat na zajímavých zakázkách
- mobilní telefon, notebook, 25 dní dovolené
- automobil i k soukromým účelům

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- zkušenosti s elektrotechnickými projekty v průmyslovém prostředí
- prokazatelné obchodní výsledky
- schopnost vyjednávat obchodní i technická řešení
- ŘP sk. B
- samostatnost, zodpovědnost, dobré prezentační a organizační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1936930  Datum zveřejnění: 2.3.2015