Technický specialista - aftermarket

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kandidáta, který má technický background, ale více ho „táhne“ komunikace s dodavateli, zákazníky a má komunikativní znalost anglického jazyka. Staňte se součástí mezinárodní společnosti, která je světovou špičkou ve svém oboru.

Náplň práce
• Komunikace s designovými týmy pro nové díly
• Zajišťování technických a logistických informací o výrobcích
• Spolupráce na výběru nových dílů
• Stanovení specifických požadavků na úpravy nástrojů, značení výrobků, balení, logistické parametry
• Shromažďování informací od zákazníků týkajících se jejich požadavků na nové výrobky
• Zajišťování vzorků a technických dokumentů pro zákazníky
• Koordinace reklamačního procesu

CO HLEDÁME?
• SŠ vzdělání technického směru
• Orientace v technických výkresech a podkladech
• Znalost systémů SAP výhodou
• Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
• Technické myšlení, analytické a komunikační schopnosti
• Schopnost samostatného řešení problému i týmové práce
• Řidičský průkaz skupiny B

CO VÁM NABÍZÍME?
• zajímavou práci v moderním prostředí
• zázemí perspektivní mezinárodní společnosti
• variabilní bonusový systém
• flexibilní pracovní dobu
• nadstandardní dovolenou
• příspěvek na dopravu
• možnost jazykového vzdělávání
• možnost osobního rozvoje i profesního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1972188  Datum zveřejnění: 7.1.2015