Konzultant pro Audio-Video

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost zabývající se prodejem, projekcí a instalací High-End AV techniky a domácí zábavy hledáme komunikativního a reprezentativního konzultanta.

Náplň práce:

Konzultace, projekce, servis, montáž, administrace High-End AV i IT techniky a systémů domácí zábavy.
Návrh vhodného řešení propojení jednotlivých zařízení a vlastní realizace tohoto návrhu.
Kontinuální dohled nad správným nastavením a chodem jednotlivých zařízení i propojených celků.
Poskytování uživatelské podpory v režimu 24x7.
Zaškolování klientů v užívání zařízení dle jejich potřeb a míry porozumění.
Správa mediálních nosičů a/nebo rozsáhlejších mediálních archivů.

Požadujeme:

Vzdělání v oboru elektro slaboproud
Orientaci v problematice a trendech domácí High-End AV techniky v co nejširším rozsahu
Znalosti PC a IT v rozsahu nezbytném pro dnešní AV s důrazem na síťové technologie a komunikaci mezi jednotlivými prvky.
Zkušenost s konzultacemi zákazníkům / klientům.
Zkušenost s rozsáhlými projekcemi a instalacemi AV techniky
Manuální zručnost.
Schopnost hledat a řešit problémy. Teoretické i praktické.
Řidičský průkaz sk. B
Znalost anglického jazyka na běžné komunikační úrovni a pro čtení a bezprostřední překlad technické dokumentace.
Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti.
Schopnost rychle se rozhodovat a jednat.
Velkou míru samostatnosti a zodpovědnosti.

Nabízíme:

Možnost pracovat s nejnovější a nadstandardní High-End AV technikou a technologiemi.
Velmi pestrou a pracovní náplň.
Zajímavou, ale i náročnou práci. A tomu odpovídající platové ohodnocení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Společnost zabývající se prodejem, projekcí a instalací High-End AV techniky a domácí zábavy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1992044  Datum zveřejnění: 26.1.2015