Obchodní zástupce/Promotér

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní FMCG společnost, hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici:

Náplň práce:
• Aktivní péče a rozvíjení vynikajících vztahů se stávajícími zákazníky: maloobchodní prodejny a HORECA provozovny
• Poskytování kvalitního zákaznického servisu a proaktivní komunikace
• Marketingová a obchodní podpora jednotlivých značek a produktů na prodejním místě
• Zajištění dostupnosti a optimálního vystavení výrobků
• Zajištění realizace marketingových aktivit ve spolupráci s promotion týmem v místě prodeje
• Distribuce materiálů na podporu prodeje
• Pravidelný reporting a sběr prodejních dat

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Předchozí zkušenost na obchodní pozici velkou výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventy s obchodním duchem
• Znalost anglického jazyka minimálně na komunikativní úrovni
• Znalost MS Office
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• Ochota cestovat v rámci svěřeného regionu – Praha-západ a západní část středočeského kraje
• Výborné komunikační schopnosti, flexibilita, orientace na výsledky

Nabízíme:
• Zázemí stabilní, silné mezinárodní společnosti
• Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
• Odpovídající finanční ohodnocení a široká škála firemních benefitů
• Služební vůz i pro soukromé účely

Vzhledem k vysokému zájmu o tuto pozici budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splňují požadavky. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat telefonicky nebo e-mailem do 14 dnů, upřednostnili jsme do další kola výběrového řízení jiné uchazeče. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost působící v oblasti FMCG.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1993868  Datum zveřejnění: 27.1.2015