Destinační specialista se znalostí Londýna pro Radynacestu.cz

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte výborné organizační schopnosti, znáte Londýn a láká Vás práce v cestovním ruchu? Přidejte se do našeho týmu!

Přijmeme pro manažerskou pozici destinačního specialistu se zodpovědností za přípravu a plynulý chod zájezdů do Londýna.

Nutná znalost Londýna a výborná angličina!

Náplň práce:
Komunikace s dodavateli služeb a jejich zajišťování pro jednotlivé termíny zájezdů (ubytování, doprava, průvodci a další)
Přípava podkladů pro realizaci zájezdu (rooming listy, pokyny k zájezdu)
Příprava materiálů pro klienty na zájezd
Zodpovídání dotazů klientů týkající se dané destinace
Příprava informací o zájezdech na www stránky
Příprava nových programů zájezdů, cenová kalkulace, aktualizace
Komunikace s marketingovým oddělením o aktuálních potřebách propagace zájezdů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Zajímavou a samostatnou práci v oboru cestovního ruchu
Nadstandardní finanční ohodnocení
Stabilní zázemí v zavedené a moderní společnosti zaměřené na služby
Flexibilní pracovní dobu
Firemní benefity - stravenky, příspěvek na dovolenou, sick-days, příspěvek na sport, dovolená navíc, penzijní připojištění
Zvýhodněné možnosti cestování a služební cesty
Možnost dalšího vzdělávání

Informace o náboru

Zájemci, prosím, zašlete co nejvíce informací o sobě na [email protected]

Děkujeme.

Nástup od 1. 7., intenzivní zaškolování od 11. 5. 2015

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Cestovní kanceláře

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pořadujeme:
Zodpovědnost a pečlivost
Dobrou znalost Londýna podpořenou pobytem v Londýně a kladný vztah k Londýnu
Anglický jazyk na úrovni plynulého telefonního hovoru s rodilými mluvčími
Výborné komunikační a organizační schopnosti
Schopnost samostatného rozhodování
Praxe v cestovním ruchu výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2086383  Datum zveřejnění: 17.4.2015